Absolvenți premiați

la olimpiade și concursuri de informatică

2016-2020

LAZĂR RĂZVAN ANDREI

Clasa a IX-a, an școlar 2016-2017Olimpiada Națională de Informatică - ParticipareOlimpiada Județeană de Informatică – Premiul II Concurs național online de informatică EMPOWERSOFT- Participare Clasa a X-a, an școlar 2017-2018Olimpiada Județeană de Informatică - Premiul IIIConcurs național online de informatică EMPOWERSOFT- ParticipareConcurs online INFO (1) CUP etapa națională - Participare
Clasa a XI-a, an școlar 2018-2019Olimpiada Județeană de Informatică – Premiul II Concurs online INFO (1) CUP etapa națională - Premiul III Concurs online INFO (1) CUP InfO(1) Cup etapa internațională – ParticipareConcurs Interjudețean de matematică și informatică Grigore Moisil - Participare
Clasa a XII-a, an școlar 2018-2019Olimpiada Județeană de Informatică - Premiul I Competiția Națională Arduino - Premiul IIConcurs național online de informatică EMPOWERSOFT- Mențiune

TEREBEȘ LIVIU CRISTIAN

Clasa a IX-a, an școlar 2016-2017Olimpiada Județeană de Informatică - Mențiune Concurs online INFO (1) CUP etapa națională - Mențiune Concurs online INFO (1) CUP etapa internațională - Participare
Clasa a X-a, an școlar 2017-2018Olimpiada Națională de Informatică - Participare Olimpiada Județeană de Informatică - Premiul I Concurs național online de informatică EMPOWERSOFT- Mențiune Concurs internațional de informatică și gândire computațională BEBRAS, etapa a II a - Participare Concurs Interjudețean de matematică și informatică Grigore Moisil - Participare
Clasa a XI-a, an școlar 2018-2019Concurs online INFO (1) CUP etapa națională - Premiul III Concurs online INFO (1) CUP InfO(1) Cup etapa internațională - Medalie de bronz
Clasa a XII-a, an școlar 2018-2019Olimpiada Județeană de Informatică - Premiul II

STAN IOANA LIGIA

Clasa a IX-a, an școlar 2016-2017Olimpiada Județeană de Informatică – MențiuneConcurs online INFO (1) CUP etapa națională - Participare Concurs național online de informatică EMPOWERSOFT- Participare Clasa a X-a, an școlar 2017-2018Olimpiada Județeană de Informatică - Mențiune
Clasa a XI-a, an școlar 2018-2019Olimpiada Județeană de Informatică - Premiul III
Clasa a XII-a, an școlar 2018-2019Competiția Națională Arduino - Premiul II

DAVID DAN IOAN

Clasa a IX-a, an școlar 2016-2017Olimpiada Județeană de Informatică - Mențiune Concurs online INFO (1) CUP etapa națională - ParticipareConcurs Interjudețean de matematică și informatică Grigore Moisil - Participare Concurs național online de informatică EMPOWERSOFT- Participare Clasa a X-a, an școlar 2017-2018Olimpiada Județeană de Informatică - MențiuneConcurs național online de informatică EMPOWERSOFT- Mențiune Concurs Național de Soft GRIGORE MOISIL - Mențiune Concurs online INFO (1) CUP etapa națională – MențiuneConcurs online INFO (1) CUP InfO(1) Cup etapa internațională - Participare
Clasa a XI-a, an școlar 2018-2019Olimpiada Județeană de Informatică – Mențiune

MARCIUC ŞTEFANIA ANCA

Clasa a X-a, an școlar 2017-2018Olimpiada Județeană de Informatică - Premiul II Concurs național online de informatică EMPOWERSOFT- Mențiune Concurs Național de Soft GRIGORE MOISIL - Mențiune

POP BOGDAN IOAN

Clasa a IX-a, an școlar 2016-2017Olimpiada Județeană de Informatică – Premiul III Concurs online INFO (1) CUP etapa națională - ParticipareConcurs Interjudețean de matematică și informatică Grigore Moisil – ParticipareConcurs național online de informatică EMPOWERSOFT- Participare Clasa a X-a, an școlar 2017-2018Olimpiada Județeană de Informatică - Mențiune
Clasa a XI-a, an școlar 2018-2019Concurs online INFO (1) CUP etapa națională - Participare

OȘAN MIHAI

Clasa a X-a, an școlar 2017-2018Olimpiada Județeană de Tehnologia Informației și a Comunicării, secțiunea C# – Premiul III Clasa a XI-a, an școlar 2018-2019Olimpiada Județeană de Tehnologia Informației și a Comunicării, secțiunea C# – Premiul II

DANICICO GEORGE IULIAN

Clasa a XI-a, an școlar 2018-2019Olimpiada Județeană de Informatică – MențiuneConcurs național online de informatică EMPOWERSOFT- Participare

ŞTIRBU VLAD FLORIN

Clasa a IX-a, an școlar 2016-2017Olimpiada Județeană de Informatică – Mențiune Clasa a X-a, an școlar 2017-2018Olimpiada Județeană de Informatică – Mențiune
Clasa a XI-a, an școlar 2018-2019Concurs online INFO (1) CUP etapa națională - Participare

ROŞIORU TEODOR VALENTIN

Clasa a IX-a, an școlar 2016-2017Concurs național online de informatică EMPOWERSOFT- Participare Clasa a X-a, an școlar 2017-2018Olimpiada Județeană de Informatică - Mențiune

GAVRIȘ ANTONIU

Clasa a IX-a, an școlar 2016-2017Olimpiada Județeană de Informatică – MențiuneConcurs online INFO (1) CUP etapa națională - Participare Concurs național online de informatică EMPOWERSOFT- Participare
Clasa a X-a, an școlar 2017-2018Concurs online INFO (1) CUP etapa națională - Participare

INDRICUȚ ALEXANDRU GABRIEL

Clasa a IX-a, an școlar 2016-2017Olimpiada Județeană de Tehnologia Informației și a Comunicării – Premiul II

MORAR ANTONIO AXEL

Clasa a IX-a, an școlar 2016-2017Olimpiada Județeană de Informatică – MențiuneConcursul Național Începe să programezi cu Alice! – Mențiune
Clasa a X-a, an școlar 2017-2018INFOMATRIX WORLD FINAL 2018, Rehuman Design - Medalie de bronz

CHERECHEȘ ANDREI OCTAVIAN

Clasa a IX-a, an școlar 2016-2017Olimpiada Județeană de Tehnologia Informației și a Comunicării – Mențiune

Dănuț Bogdan

Clasa a IX-a, an școlar 2016-2017Concursul Național Începe să programezi cu Alice! – Mențiune

Terebeș Liviu Cristian

Lazăr Răzvan Andrei

Stan Ioana Ligia

David Dan Ioan

Știrbu Vlad Florin



Pop Bogdan Ioan


Marciuc Ștefania Anca

Indricuț

Alexandru Gabriel

Morar Antonio Axel


Dănuț Bogdan


Gavriș Antoniu


Cherecheș Andrei Octavian

Danicico George Iulian

Oșan Mihai

Roșioru Teodor


  • Pagina principală
  • Prezentare

Personal

Elevi

Mai multe

Editați acest meniu prin intermediul filei Pagini

Afișați